Planificator Producție (Belgia), 4600 EUR brut/lună

acum un an 06.01.2023

4.600

Vei beneficia de:

un salariu de până la 4600 EUR brut / lună;

al 13-lea salariu;

20 zile de concediu + 6 zile de recuperare;

suport în găsirea unei cazări din partea firmei angajatoare;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul belgian pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;

ajutor și consultanță din partea angajatorului belgian în vederea deschiderii unui cont bancar în Belgia și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile belgiene;

dreptul la concediu;

traducerea actelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

managementul planificării activității de producție bazate pe cerințele clienților, indicatorii de performanță și posibilitățile/limitările lanțului de aprovizionare;

optimizarea producției bazate pe resursele de muncă și ale depozitelor;

supervizarea producției cu scopul realizării unor servicii de calitate pentru clienții interni și externi;

responsabil pentru achiziții, indicatori de performanță, distrubuție și transporturi/livrări;

participarea activă la implementarea propunerilor de îmbunătățire oferite de echipa de management a lanțului de aprovizionare;

asigurarea pregătirii și ajustării planului de producție săptămânal bazat pe capacitatea de producție și disponibilitatea materialelor;

conducerea sedințelor zilnice, săptămânale și lunare cu echipa de producție pentru asigurarea unei comunicări transparente;

gestionarea planificării de producție, sub îndrumarea liderului de echipă;

revenirea asupra potențialelor nereguli cu privire la calitate;

coordonarea împreună cu Managerul Lanțului de Aprovizionare și Managerul Fabricii în situația introducerii unor elemente noi în procesul de producție;

raportare cu privire la indicatorii de performanță;

alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior.

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză - la nivel avansat;

limba olandeză constituie un avantaj;

experiență de minim 8-10 ani în domeniu;

diplomă de licență sau master în managementul afacerilor, aprovizionare sau logistică;

permis de conducere categ.B reprezintă un avantaj;

cunoștințe bune de Microsoft Excel și SAP;

abilități bune de comunicare, organizare și orientat către rezultate;

seriozitate și punctualitate din partea candidaților.

Vrei un job?

Contactează-ne la numărul de telefon: 0771 398 414.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!