Proto Mecanic (Olanda), 3600 EUR brut / lună

acum 10 luni 07.07.2023

3.600

Vei beneficia de:

un salariu de până la 3600 EUR brut / lună;
cazare asigurată contra-cost de către firma angajatoare;
25 zile de concediu + spor de concediu de 8,33%;
un bonus fix de 5% la zilele de lucru cu program mai scurt;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;
contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional.

Atribuțiile postului:

crearea prototipurilor bazate pe componente mecanice și electrice;
elaborarea instrucțiunilor de lucru împreună cu inginerii;
soluționarea problemelor tehnice ivite în procesul de producție;
implementarea de soluții și metode pentru îmbunătățirea proceselor;
crearea, adaptarea, remodelarea și verificarea PCB-urilor și altor componente pe baza desenelor tehnice.

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză – la nivel mediu;
studii superioare în inginerie mecanică, inginerie electrică, mecatronică, electronică, automotive, etc.;
experiență în domeniul SMT;
cunoștințe de lucru după desenul tehnic;
pasiune pentru industria high-tech și componente complexe.

Vrei un job?

Contactează-ne la 0771 398 414 sau aplică mai jos.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Oferte curente:

Cursuri de engleză: />